Працюємо: Пн‑Пт 09:00‑17:30,
Сб, Нд вихідний

Бізнес-план для вендінгового бізнесу. Про що необхідно подумати спочатку

Бізнес-план для вендінгового бізнесу. Про що необхідно подумати спочатку

Перша річ, яку потрібно зробити перед написанням бізнес-плану ведінгового бізнесу, це поставити чіткі цілі. Багатьох людей приваблює ця сфера тому що вона приносить пасивний дохід. Але більшість забуває про те, що таке правило діє лише тоді, коли ви спочатку добре налагодили роботу. Саме тому математичні підрахунки та бізнес-стратегії важливі для ведінгу.

Без бізнес-плану, вендінгові апарати  можуть зазнати невдачі ще з самого початку. Все це тому, що дохід приходитиме до вас практично одразу після здійснення покупки з апарата. А неправильно побудована робота вашого підприємства збільшує час, за який фінансовий потік досягає вашого гаманця.

Пам’ятайте, шляхів доходу є багато, як і витрат до яких зараховуємо: технічне обслуговування, транспорт, закупи продуктів, ремонт обладнання, податки та ін. А прибуток складається із багатьох дрібних угод з покупцями, тому загальний дохід не матиме негайної матеріалізації.

Чому потрібно складати плани?

Порахуйте, якщо ваша справа приносить вам прибуток в 45%, при тому, що чистий дохід складатиме 2%, то не можна аж ніяк обійтися без стратегії. У підприємництві з ведінговими автоматами бізнес-план дозволить вам вирахувати вартість для продуктів, встановити критерії вибору місця, допоможе визначити мінімальну суму інвестицій та вкаже як їх краще розподілити. Одним словом, це ваша запорука успіху.

З чого почати?

Спершу поставте собі кілька запитань:

  • Скільки часу ви готові приділяти своїй справі?

  • Ви хочете створити бізнес, який з часом продасте, чи це стане спадковою справою вашої сім’ї?

  • Чи маєте ви транспортний засіб для перевезень обладнання та склад для його зберігання?

  • Чи потрібен вам працівник? І чи треба його навчити усього необхідного?

  • Чи маєте ви достатньо коштів для інвестицій?

  • Які ви маєте додаткові ресурси?

Це і є пункти, які конкретизують ваші цілі та мету. Відповідь на такі питання має бути обдуманою, навіть, якщо це буде  для вас не одним днем роздумів. Після цього можна приступити до складання бізнес-плану вендінгових автоматів з розрахунками.

Якщо вам важко самотужки впоратись із математичними рахунками, скористайтесь допомогою спеціалістів з ведінгу або бухгалтерів.

Варто пам’ятати, що торгові автомати вимагають великих інвестицій. Всі машини привозять до нас з-за кордону, тому їх ціна доволі висока. Такий апарат може окупитися аж через рік. Будьте готові, що ведінг виправдає ваші вкладення не одразу.

Тепер розробляйте деталі бізнес-плану та нарощуйте його.

Продумайте над напрямками роботи. Спрогнозуйте те, скільки вам доведеться вкладати в справу своїх зусиль.  Якщо ви навчитеся керувати ведінгом, опісля легко опануєте й інші сфери торгівлі.  А все завдяки тому, що ви працюєте не з однією великою справою, а маєте поєднати безліч маленьких торгових точок.

Розгляньмо таку ситуацію:

У вас є автомат на 64 пачки чіпсів. Тобто, ви матимете 6 рядів чіпсів, що будуть належати до різних видів. На їх продаж матимемо 2 місяці – такий термін дії цього продукту.  Якщо за цей термін чіпси не продались, можемо забирати автомат та шукати місце, де б продажі були більші. Тільки так апарат стане прибутковим для вас.

Отож, матимете ви малий бізнес чи великий, будьте готові до значних витрат. Навіть, якщо є 100 автоматів, а не 2, то витрати на кожен з них не зменшуються. Тому планування стане вашим найкращим другом!

 

 

Підпишись на розсилку і плати менше.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно