Працюємо: Пн‑Пт 09:00‑17:30,
Сб, Нд вихідний

Ekava нa HoReCa Show Lviv - 2016

Ekava нa HoReCa Show Lviv - 2016

HoReCa Show Lviv – найбільший в Україні міжнародний фестиваль готельно-ресторанного бізнесу, що об’єднав в одному місці кращих рестораторів, кухарів, виробників та постачальників. Це десять країн учасниць, 50 відомих спікерів, більше восьми тисяч відвідувачів.

Компанія Ekava представила нову лінійку KitchenAid. Це обладнання для шеф-кухарів преміум-класу, про що свідчить історія бренду, матеріали та технології. KitchenAid  - це стильні прилади з яскравим дизайном, що перетворять роботу на кухні в справжнє мистецтво. 

Вже традиційно, знайомимо відвідувачів з торговою маркою Joe Frex. У 2006 році компанія Joe Frex  стала популярною у всьому cвіті серед  любителів кави, професіоналів  харчової промисловості та в сфері громадського харчування завдяки створенню аксесуарів для бариста.

Пропонуємо продегустувати лінійку чаю для сегменту HoReCa. ТМ Teahouse – це добірні суміші чаю, контроль якості на кожному етапі виробництва та великий асортимент на будь-який смак.

Ще однією новинкою для готельно-ресторанного бізнесу є вода ТМ Suur. Це не просто мінеральна вода, що запам’ятовується креативною обгорткою, Suur – це проект, що підтримує молодих підприємців, інвестуючи кошти у розвиток їхніх старпапів.

Компанія Ekava вітає усіх наших партнерів та постачальників. Раді новим знайомствам та надіємось на плідну співпрацю! Зустрінемось на сторінках ekava.com.ua!

 

Фото: degustolviv.blogspot.com

Підпишись на розсилку і плати менше.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно