Працюємо: Пн‑Пт 09:00‑17:30,
Сб, Нд вихідний

Як розпочати власний вендінговий бізнес без франчайзингу: 10 кроків

Як розпочати власний вендінговий бізнес без франчайзингу: 10 кроків

Блакитною мрією багатьох є власний бізнес. Проте, далеко не кожен має достатньо досвіду, вмінь та коштів для відкриття, до прикладу, власного агентства чи закладу ресторанного типу. Та і не завжди це потрібно. Сучасний стиль життя сам диктує бізнесові потреби, які приведуть до нього клієнтів.

Найбільш зручним торговим бізнесом є вендінговий. Ви можете почати із декількох апаратів та з часом перетворити їх у цілу мережу. Більшість власників вендінгових апаратів продають цукерки, напої або обидва види продукції, проте Ви можете вибрати і щось зовсім інше: вибір торгових апаратів великий. На шляху до успішного вендінгового бізнесу перед Вами стоятимуть багато запитань. Спростити їх вирішення допоможуть десять кроків:

1. Вирішіть, який тип торгових автоматах, який тип торгових автоматів Ви хочете. Вибір великий, проте для початку зупинитись доведеться на тому, що дозволятиме бюджет із розрахунком, що середня вартість торгового автомату 3000 євро. Економити на вендінгових автматах не радимо: вони мають властивість виходити з ладу чи і зовсім ламатись частіше ніж якісні аналоги.

2. Виберіть найкращого торгового дилера. Зауважте, що найкращого – не завжди означає найдорожчого. Спілкуйтесь із однодумцями та людьми, які вже володіють успішним бізнесом та дізнавайтесь, хто у Вашому регіоні постачає найбільш якісну продукцію.

3. Якщо ж Ви вирішили придбати вендінговий апарат у невідомого продавця, то, перш за все, ретельно дослідіть інформацію, яка доступна про нього. Перевірте з Better Business Bureau, щоб переконатися, що апарат не був краденим, та чи були якісь скарги на самого продавця.

4. Зареєструйте підприємницьку діяльність.

5. Визначтесь із місцем. Для досягнення ефективних результатів роботи автоматів місце установки повинне відповідати наступним параметрам:

- Присутність в організації, де ставимо автомат не менше 300 осіб;

  • Краще, якщо організація працює цілодобово

  • Якщо відвідувачі змушені проводити час в очікуванні - відмінно

  • Купівельна спроможність повинна бути досить високою - людина не повинна економити на шоколадці або чашці кави;

  • Сам автомат повинен бути добре помітний, не варто ставити його в дальній кут.

Кращі місця - це бізнес-центри, спортивні комплекси, вузи, транспортні вузли.

6. Подбайте про інтереси покупців. Запитайте у працівників організації, які товари вони бажають бачити та яким напоям віддають перевагу.

7. Тестуйте Ваші автомати. Вони повинні безвідмовно працювати.

8. Налагодьте процес догляду за автоматами. Візьміть собі за звичку регулярно відвідувати точки, де встановлені Ваші вендінгові апарати та перевіряти їх на справність і чистоту. З непривабливого автомату купувати навіть найсмачнішу каву не надто приємно.

9. Націнка. Не секрет, що в різних місцях одні і ті ж самі продукти можуть коштувати по-різному. Обирайте середню вартість на локації, де встановлений апарат. Збільшення ціни навіть на 5% може привести до значного зменшення продажів.

10. Подумайте про персонал. Якщо із першими автоматами Ви зможете справлятись самостійно, то із розширенням мережі, для усунення дрібних несправностей і завантаження продукції Вам необхідні будуть люди.

Вендінговий бізнес – саме той, який працює без вихідних і свят, цілодобово приносячи своєму власникові кошти. Вендінг – ідеальне середовище для ведення бізнесу, проте для того щоб він виконував свої функції повноцінно дотримуйтесь цих простих кроків.Підпишись на розсилку і плати менше.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно