Працюємо: Пн‑Пт 09:00‑17:30,
Сб, Нд вихідний

Як працює вендінговий апарат: покрокова інструкція

Як працює вендінговий апарат: покрокова інструкція

Пам’ятаєте автомати з газованою водою з сиропами?  Ось вам і яскравий приклад того, наскільки популярний ведінговий бізнес. Його продукція може бути найрізноманітнішою:

 • Напої: кава, чай та ін.

 • Солодке

 • Чіпси

 • Жетони на метро

 • Іграшки

 • Миттєве фото

 • Газети

Так, не лише кавові автомати, ведінг – це все вище згадане і навіть більше. Наприклад, в Японії через такі апарати продають навіть одяг та взуття. То як працює така машина?

Принцип роботи доволі простий. Людина обирає продукт, кидає гроші у відповідний отвір – це запускає механізм видачі продукту. Якщо для цього його потрібно ще приготувати, то всі процеси відбуваються всередині цієї металевої шафи. Наприклад, для кави в автомат вмонтовано кавомолку, резервуар з водою чи молоком – все, що є в звичайній кавовій машинці.  Інгредієнти в  апараті заміняють раз або двічі на місяць.  Воду обирають лише очищену, щоб на кавовій машині не утворювався осад чи накип.  

Отож, вам не доведеться витрачати багато часу на обслуговування вендінгової мережі. Саме тому такий дохід вважають пасивним.  Пропонуємо вам покрокову інструкцію до розвитку власного вендінгового бізнесу.

 1. Ми вже зрозуміли, що це таке. Тепер потрібно визначити чи готові ви до цієї справи. Вона на початку вимагаєнеабияких вкладень, бо все обладнання українці мусять закуповувати з-за кордону.

 2. Ви наважились? Тоді йдемо далі. Потрібно зареєструвати себе, як підприємця – оформити всі офіційні документи. Найвигідніше для малої мережі відкрити підприємця, а для великої – юридичну особу.  В усіх тонкощах варто консультуватись зі спеціалістами, бо закони можуть змінюватись доволі часто.

 3. Визначіться із типом товарів. Залежно від того, що ви будете продавати, варіюватиметься і ціна на обладнання. Розгляньте варіант оренди автоматів – для початківця такий вибір доволі оптимальний.

 4. Складіть бізнес-план, особливо, якщо плануєте відкривати велику мережу. Це допоможе поставити чіткі цілі перед собою та досягнути їх.

 5. Закупіть все необхідне: апарати, продукцію, засоби для їх технічної підтримки та ін. Автомати відрізнятимуться за тим, який в них встановлено механізм. Чим він дорожче, тим більше коштуватиме ціла машина. Найдешевшими все ще залишаються машини без складних електронних блоків. Наприклад, вендінгові апарати зі снеками.

 6. Виберіть точки  для установки. Найкраще підійдуть людні місця типу торгових центрів, магазинів, вокзалів, зупинок, офісів, лікарень та освітніх закладів. Є два типи оплати орендо-місця – фіксована сума, яку ви сплачуватимете щомісяця, або відсоток від вашого прибутку, що буде надходити власнику приміщення.  Також продумайте те, наскільки зручно буде людині стояти біля автомата. Наприклад, на постійному потоці людей такий автомат лиш дратуватиме їх.

 7. Тепер вам залишається налагодити процеси інкасації та поповнення товарів.  Час від часу потрібно проводити технічні перевірки апаратів. Все це стане запорукою вашого успіху.

Окрім цього, варто пам’ятати, що один автомат окупиться не менше, як через рік. Зрозуміло, що найбільшої рентабельності набудуть автомати, що мають найбільшу накрутку на товар. Але з тим потрібно бути обережним. Дорогу каву клієнт оминатиме стороною.

Також прибуток ви почнете отримувати через 1-3 місяці. Це час, який потрібен для приваблення покупців та розвитку мережі. Також бізнес стане прибутковим лиш за умови, якщо налічуватиме від 10 апаратів. Отож, успіху вам!

 

 

Підпишись на розсилку і плати менше.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно