Працюємо: Пн‑Пт 09:00‑17:30,
Сб, Нд вихідний

Як вибрати кавомолку?

Як вибрати кавомолку?

Кавомолки можуть бути ручними або електричними. Ручні найчастіше використовують для побутового використання, коли потрібна змолоти невелику кількість кави. А для професійного використання зазвичай використовують електричні кавомолки, які можуть змолоти кавові зерна в необхідній кількості, швидко і часто. Електричні кавомолки поділяють на ротаційні(з ножами) та жорнові.

Щоб вибрати саме таку кавомолку, яка Вам потрібна зверніть увагу на наступні характеристики і визначтеся, які з них є найважливішими для Вас і які додаткові функції мають бути у Вашій кавомолці.
Розглянемо електричні кавомолки.


Заходьте на категорію і обирайте кавомолку, враховуючи наступні характеристики:

1.Тип конструкції.

Тобто кавомолка подрібнює зерна кави ножами чи жорнами.

Якщо коротко, то:

кавомолки з ножами дешевші, але об`єм контейнеру для зерен у таких кавомолках невеликий, помол може бути неоднорідним і при подрібненні зерен ножі нагріваються, кава може перегрітися і втратити свій смак та аромат. Тому деякі такі кавомолки мають систему охолодження.

кавомолки з жорнами зазвичай мають великі контейнери для зерен, ступінь помолу і кількість виходу меленої кави можна регулювати.

Якщо ж говорити про кавомолки з жорнами, то :

2. Який матеріал жорна?

Кераміка стійка до вологи, але вона "не вічна". Може з часом потріскатися і жорна потрібно буде замінити. Кам`яні жорна ударостійкі, не вбирають запах і вона найдорожчі. Сталеві - практичні і зносостійкі. Особливо, якщо покриті титаном.

3. Який діаметр жорна?

Чим більший діаметр, тим більша продуктивність кавомолки.

4. Швидкість обертання жорен.

Ну, це визначає швидкість помолу кави.

5. Об`єм контейнеру для зерен.

Якщо контейнер для зерен досить великий ( на 1,5 кг, наприклад), то такий варіант підійде для приготування великої кількості кави і швидко. Адже варто пам`ятати, що тільки свіжий помол кави подарує Вам той запашний аромат і особливий смак. Тому кави треба молоти стільки, скільки потрібно в конкретний момент.


Додаткові функції кавомолок


годинник, календар, дисплей, таймер, лічильник порцій кави, підсвітка та інші зроблять процес помолу кави максимально зручним і швидким!

Тепер Ви знаєте яка кавомолка потрібна Вам?

Обирайте кавомолки по вигідним цінам.

Підпишись на розсилку і плати менше.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно