Працюємо: Пн‑Пт 09:00‑17:30,
Сб, Нд вихідний

Виставка COTECA - 2016

Виставка COTECA - 2016

Озираючись назад і підводячи підсумки, 2016 рік для команди ekava був насичений новими знайомствами та участями в кавових фестивалях і виставках. Серед таких - Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCh, найбільший в Україні фестиваль кавової індустрії Lviv Coffee Festival, Міжнародний фестиваль готельно-ресторанного бізнесу HoReCa Show Lviv – 2016, та виставка COTECA у м.Гамбург.

COTECA – це бізнес-платформа, яка об’єднує лідерів світового масштабу трьох секторів – кави, чаю та какао. Якщо ви хочете продемонструвати свою продукцію, налагодити зв’язки з постачальниками чи обговорити нові тенденції з ключовими гравцями ринку, тоді COTECA – це місце, яке ви неодмінно повинні відвідати.

Крім того, на базі виставки проходила дводенна конференція, де експерти обмінювались інноваційними ідеями та нестандартними рішеннями.

Виставка COTECA має перевагу у місцерозташуванні. Гамбург – великий європейський порт для торговців зеленого зерна і чаю, а також центр світових обсмажувачів кави.

На виставці COTECA ми дегустували різні сорти чаю та кави, обсмаженої та приготованої найрізноманітнішими способами, спілкувались з виробниками ростерів стосовно нових тенденцій обсмаження, та налагоджували бізнес-контакти.

COTECA – це близько 30 країн-виробників, 150 учасників виставки та десятки тисяч відвідувачів, а для ekava зокрема – досвід, нові рішення та феєричні враження від прогресивної кавової культури Німеччини.

Підпишись на розсилку і плати менше.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно