Працюємо: Пн‑Пт 09:00‑17:30,
Сб, Нд вихідний

Ви знаєте про розчинну каву все?

Ви знаєте про розчинну каву все?

Думки про неї розділяються, одні наголошують на її шкоді, інші на користі. І кому ж тут вірити?

Насправді будь-яка кава має як переваги, так і недоліки. Щоб зрозуміти особливості розчинної кави, перед тим як її купити, потрібно розібратися з тим, якою ж буває розчинна кава. А поділяється вона на 3 види:

  • - порошкоподібна
  • - гранульована
  • - сублімована

Як думаєте яку можна назвати найкращою? Загалом, поняття «найкраща кава» дуже відносне, тому що кожен має свої побажання щодо кави, адже погодьтеся, що комусь важливо, щоб кава швидко готувалася чи щоб була міцною, щоб не спати всю ніч, а хтось хоче просто насолодитися ніжним смаком кави. Так от, щодо розчинної кави, то вона в більшості випадків виготовляється з робусти, яка дешевша за арабіку. Для виробництва обрана робуста через те, що вона в своєму складі має більшу кількість кофеїну, ніж арабіка. Вміст кофеїну в робусті в середньому становить 2,2%, а в арабіці – в середньому 0,6%. Саме тому розчинна кава сильніше бадьорить, ніж напій приготований безпосередньо з кавових зерен. Хоча ви можете знайти у продажу і купити каву без кофеїну, яка за смаковими відчуттями практично не буде відрізнятися від звичайної.

Як кофеїн впливає на наш організм?

  1. надає бадьорості
  2. покращує травлення, за рахунок підвищення кислотності
  3. підвищує тиск

У відповідь на твердження, що розчина кава шкідлива можна сказати, що в міру кава досить таки корисна, а безмірне споживання будь-чого шкодить.

Щодо питання яка розчинна кава є найкращою, то по критерію якості найкращою є сублімована кава, яку і пропонує інтернет-магазин EKAVA. Чому сублімована розчинна кава? Тому що в процесі її виготовлення зберігається максимальна кількість корисних властивостей кави, порівняно з іншими види розчинної кави.

Купити розчинну каву Ви можете будь-яку, проте EKAVA рекомендує саме сублімовану. До того ж купити сублімовану каву в інтернет-магазині Ви можете зручно і швидко.

EKAVA – найкраща кава твого міста!

Підпишись на розсилку і плати менше.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно