г. Львов
ул. Зеленая, 301
Пн - Пт:
09:30 - 18:00
Сб - Вс:
выходной
+38 096 167 07 07 +38 063 167 07 07 +38 066 167 07 07 +38 044 334 50 52

info@ekava.com.ua

www.ekava.com.ua

Все контакты

Корзина *Минимальная сумма заказа - 700 грн

Ваша корзина пуста!

Договор оферты

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ КУПІВЛІ – ПРОДАЖУ ТОВАРУ

1. ТЕРМІНИ І ВИЗНАЧЕННЯ В даній оферті, якщо з контексту не випливає іншого, нижченаведені терміни мають наступне значення:

1.1. Оферта – публічна пропозиція ФОП «Яців Степан Володимирович» (ekava.com.ua), адресована будь-якій фізичній особі, фізичній особі-підприємцю чи юридичній особі, укласти Договір купівлі – продажу товарів в порядку та на умовах, що містяться в Договорі.

1.2. Опублікування - розміщення тексту цієї Оферти в його останній діючій редакції у вільному доступі в мережі Інтернет.

1.3.Сайт – сайт «ekava.com.ua» розміщений в мережі Інтернет за адресою https://ekava.com.ua/.

1.4. Сторони – Покупець і Продавець разом, а кожен окремо - Сторона.

1.5. Продавець – особа, що здійснює продаж Товарів – ФОП «Яців Степан Володимирович».

1.6. Покупець – фізична особа, фізична особа – підприємець, юридична особа, що уклала з Продавцем Договір купівлі – продажу товарів на умовах передбачених цим Договором.

1.7. Товар – продукція з переліку наведеному на Сайті.

1.8. Акцепт Оферти – повна і беззастережна згода Покупця на прийняття умов Оферти. Оферта вважається акцептованою Покупцем, а Договір купівлі – продажу товарів укладеним з моменту оформлення Покупцем Замовлення на Сайті та підтвердження прийняття умов Оферти.

1.9. Замовлення – вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при здійсненні замовлення і проведенні оплати.

1.10. Договір – укладений шляхом акцепту Покупця умов даної Оферти договору купівлі між Покупцем та Продавцем.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. ФОП «Яців Степан Володимирович» (https://ekava.com.ua/) публікує розміщує цей Договір як публічний договір - оферту відповідно до статтей 633 та 641 Цивільного кодексу України.

2.2. Дана Оферта визначає всі суттєві умови Договору між Продавцем та Покупцем. Якщо інформація, розміщена на Сайті, суперечить положенням Оферти, застосовуються умови Оферти.

2.3. Покупець акцептує Оферту лише при повній згоді з усіма її умовами. Оформлення Замовлення Покупцем на Сайті вважається беззастережним прийняттям (акцептом) Покупцем даної Оферти.

2.4. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Сайті Продавця.

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору. Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів на сайті «ekava.com.ua», в тому числі: - добровільний вибір Покупцем товарів на сайті «ekava.com.ua»; - самостійне оформлення Покупцем замовлення на сайті «ekava.com.ua»; - оплата Покупцем замовлення, оформленого на сайті «ekava.com.ua» - обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

4. ТОВАР І ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ КУПІВЛІ ТОВАРУ

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який Товар представлений на Сайті.

4.2. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії можуть незначно відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару, з огляду на особливості колірної передачі різних пристроїв, за допомогою яких проглядається Сайт. Супроводжуючі Товар опис/характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки.

4.3. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити зазначений Товар із Замовлення або анулювати Замовлення Покупця, запропонувати заміну на схожий за параметрами товар, повідомивши про це Покупця телефонним дзвінком або іншим способом.

4.4. У разі анулювання повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, яким Товар був оплачений.

4.5. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

4.6. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про передбачувану дату доставки телефонним дзвінком. Менеджер, який обслуговує дане Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує спосіб і дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення.

5. ЦІНА ТА ПОРЯДОК ОПЛАТИ

5.1. Ціна кожного окремого Товару вказується на сайті «ekava.com.ua». Сума Замовлення визначається шляхом додавання ціни всіх включених в Замовлення Товарів при оформленні Замовлення.

5.2. Сума замовлення може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури Товару.

5.3. Покупець здійснює оплату Товару згідно Замовлення шляхом безготівкового розрахунку. Оплата товару безготівковим розрахунком здійснюється шляхом використання електронних засобів платежу.

5.4. Оплата Послуг здійснюється в національній валюті України.

5.5. Замовлення вважається сплаченим з моменту надходження оплати на розрахунковий рахунок Продавця. Факт оплати Замовлення свідчить про згоду Покупця з умовами цього Договору.

5.6. Ціна Товару, що вказана на Сайті, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

5.7. До моменту зарахування коштів Покупця на розрахунковий рахунок Продавця Товар не резервується. Продавець не може гарантувати доступність Товару Продавця в кількості, зазначеній в момент оформлення Замовлення, в результаті чого можуть збільшитися строки обробки Замовлення. У разі необхідності здійснення повернення коштів Продавцем Покупцеві для здійснення повернення коштів Покупець зобов'язаний надати докази оплати товару (фото/скріншот чеку або виписки) та повідомити Продавцю реквізити банківського рахунку, на який Продавець зобов'язаний перерахувати грошові кошти.

5.8. У випадку не надходження коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

6. УМОВИ ДОСТАВКИ ЗАМОВЛЕННЯ

6.1. Доставка Товарів, придбаних Сайті, здійснюється силами та за кошти Покупця. Місце та спосіб доставки узгоджується Продавцем та Покупцем.

6.2. Вартість доставки на сайті не вказується, оскільки залежить від діючих тарифів логістичної компанії (перевізника).

6.3. Продавець не несе відповідальності за термін доставки замовлення, так як вони залежать від дій третіх осіб (перевізника).

6.4. При отриманні Товару Покупець має впевнитися в його цілісності та комплектності шляхом огляду вмісту упаковки. У випадку виявлення недоліків/пошкоджень, нестачі – зафіксувати їх в акті, який разом із покупцем повинна підписати особа, що безпосередньо здійснює доставку. Недоліки повинні бути зазнімковавні або зафільмовані Покупцем. Упродовж 1 (одного) дня з моменту отримання Товару, Покупець зобов'язаний повідомити менеджера (представника Продавця, відповідального за оформлення замовлення на Товар) про виявлені недоліки (пошкодження/неповну комплектацію) та домовитися про заміну Товару. Сторони погодили, що у випадку недотримання обов'язкових вимог вказаної процедури, визнається отримання Покупцем Товару у належному стані – без будь-яких пошкоджень та недоліків.

7. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

7.1. Продавець має право: - в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим Договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.2. Покупець зобов'язаний: - своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього Договору.

7.3. Покупець має право: - оформити замовлення на Сайті; - вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

8. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором та чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за: - змінений виробником зовнішній вигляд Товару; - за незначне невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різній колірній передачі моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей; - за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення; - за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю; - за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет; - за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів – IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;

8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилося іншу особу) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.

8.4. У разі настання обставин непереборної сили, Сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього Договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.

9. ІНШІ УМОВИ

9.1. Продавець залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього Договору за умови попередньої публікації його на сайті ekava.com.ua.

9.2. Сайт створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення. При здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних.

9.4. Оплата Покупцем оформленого на Сайті замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти)

9.5. Фактичною датою електронного угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію»

9.6. Використання ресурсу Сайту для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

9.7. Сайт і надані сервіси можуть бути тимчасово, частково або повністю недоступні унаслідок проведення профілактичних або інших робіт, або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.

9.8. Сторони докладають максимальних зусиль з метою усунення розбіжностей виключно шляхом переговорів. У разі недосягнення згоди спір буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

9.9. Продавець вважається таким, що виконав свій обов'язок за договором купівлі-продажу, а Покупець набуває право власності на Товар з моменту фактичного вручення Товару, що засвідчується товарним чеком (накладною/ актом прийому-передачі).

10. ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

10.1. Повернення товару проводиться згідно чинного законодавства України. Повернення товару проводиться за рахунок Покупця.

10.2. При поверненні Покупцем товару належної якості, Продавець повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

11. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

11.1. Надаючи свої персональні дані Продавцю, Відвідувач Сайту/Користувач/Покупець погоджується на їх обробку Продавцем, з метою передачі персональних даних третім особам, залученим Покупцем для виконання зобов'язань перед Відвідувачем Сайту/ Користувачем/ Покупцем в рамках Публічної оферти.

11.2. Продавець має право відправляти інформаційні, в тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту і мобільний телефон Покупця без його згоди. Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови.

11.3. Продавець має право використовувати технологію «cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

12. ТЕРММІН ДІЇ ДОГОВОРУ

12.1. Цей Договір набирає чинності з дня оформлення замовлення на сайті https://ekava.com.ua/ і діє до виконання всіх умов Договору.

12.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару.

12.3. Сторони мають право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із Сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.

13. РЕКВІЗИТИ

13.1.Адреса ФОП «Яців Степан Володимирович»: м. Львів, вул. Зелена, 301, оф. 218 79000.

Закажите звонок